im. ks. Stanisława Staszica
w Jarosławiu

oddział przedszkolny

W naszej szkole znajduje się dwa oddziały przedszkolne, które usytuowane są na piętrze budynku z wydzieloną klatką schodową oraz na parterze. Zajęcia z dziećmi obywają się w salach wyposażonych w kolorowe zabawki, pomoce dydaktyczne oraz zestaw multimedialny (laptop, projektor multimedialny, ekran). Oddział posiada oddzielny węzeł sanitarny. Dzieci w przyjaznym otoczeniu przygotowują do podjęcia nauki, bawią się i rozwijają swoje talenty. Uczą się patriotyzmu, tolerancji, zgodnego działania w grupie, poznają najbliższe otoczenie i zdobywają nowe umiejętności. Aktywnie włączają się w życie szkoły poprzez udział w uroczystościach, imprezach, wycieczkach, konkursach i akcjach charytatywnych.

Wycieczka do MiejskieJ Biblioteki Publicznej.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci z oddziału przedszkolnego "B" wybrały się na wycieczkę do MBP w Jarosławiu. Po wysłuchaniu historii powstania pierwszego pluszowego misia i obejrzeniu bajkę "Przyjaciele Kubusia Puchatka", dzieci zwiedziły dział dla dzieci i obejrzały ciekawe bajeczki przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Wycieczka dostarczyła jej uczestnikom wielu nowych wrażeń.

Dziś zabawa w sport jutro olimpiada

RELACJA NA STRONIE "TWOJA TV"
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
WIĘCEJ ZDJĘĆ
W dniu 6 września 2013 r.dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w Narodowym czytaniu utworów Aleksandra Fredry w Bibliotece Miejskiej w Jarosławiu.
więcej informacji na stronie MBP

W Turnieju Sportowo-Rekreacyjnym pod hasłem "Dziś zabawa w sport-jutro olimpiada", w hali sportowej MOSiR, wzięło udział 8 drużyn z oddziałów przedszkolnych jarosławskich szkół podstawowych. Nasza drużyna zaprezentowała swoją sprawność i umiejętności sportowe w siedmiu dyscyplinach. Zawodników dopingowali kibice - dzieci wraz z rodzicami.
WSZYSCY WYGRALIŚMY!!!
RELACJA Z TURNIEJU